KARIERA

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach kadrowo-płacowych
  • naliczanie płac pracowników i zleceniobiorców
  • naliczanie zasiłków chorobowych,macierzyńskich , opiekuńczych
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PPK

Nasze wymagania

  • dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych, prawa pracy, przepisów PPK
  • znajomość programu PŁTNIK
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, samodzielność

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • udział w projektach realizowanych przez firmę

W CV prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę P.W. BIBMOT BIK Sp. J. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami)."